סרטים חינוכיים לילדים בחינם

סרטים לילדים בחינם

סרטים לילדים דתיים איכותיים במיוחד

העולם נעשה קטן מאי פעם. כיום, מגוון עשיר של תכנים ועולמות ידע זמנים לנו במרחק לחיצה אחת. מדובר ללא ספק בתופעה מבורכת שמביאה עמה הזדמנויות רבות ללמידה, לחיבור ולעשייה משותפת. עם זאת, היא מביאה איתה גם לא מעט אתגרים. רבים מאיתנו שואלים את עצמנו כיצד להבטיח שילדינו ייחשפו לתכנים ראויים שיעשירו את עולמם ויאפשרו להם ללמוד במסגרת מרתקת ומזמינה. כדי לעזור לך במשימה המורכבת הזו, פני מלך מזמינה אותך לבחור מתוך מגוון סרטים לילדים דתיים שיכניסו אותם אל עולמה המרתק של התורה והמסורת היהודית דרך סרטוני אנימציה מקוריים ויצירתיים. 

אנו בפני מלך מתמחים בהפקת סרטים לדתיים ובעיקר בסרטים מצוירים לילדים דתיים. זוהי יוזמה משפחתית המייצרת תוכן עבור משפחות ומציבה את הערך המוסף והחיבור אל המקורות בלב העשייה. חיפשת סרטים חרדיים לילדים ללא כל עלות? אנחנו הכתובת שלך לעולם של תכנים איכותיים.

איזה סרטים לילדים דתיים תוכלו למצוא באתר?

באתר פני מלך ממתין לך מגוון עשי של סרטים לילדים דתיים העוסקים בעמודי התווך של אורח החיים היהודי ועולמות התוכן מהם הוא שואב את מקורותיו. אנו מציעים מגוון סרטים בתשלום לצד שלל סרטים חינוכיים לילדים דתיים שניתן לצרוך באתר לגמרי בחינם. בכל שלב בתהליך היצירה, אנו דואגים להפגיש את הילד עם מושגי תוכן שמהווים את ליבת העולם היהודי בצורת הגשה מושכת ומרתקת, בגובה העיניים ועם לא מעט ערכים ומוסר השכל.

סרטים לחגים

פני מלך מלווים את ילדיך לאורך כל לוח השנה היהודי ומחברת אותם אל האירועים העדכניים ביותר, על שורשם ומהותם. אנו מאמינים כי על אף שהתוכן הוא ייחודי, סרטים לילדים דתיים חייבים להיות מהנים, מרגשים וכתובים בשפה הנגישה לילדים. לכן, אנו משקיעים מאמצים רבים כדי ליצור סרטים חינוכיים לילדים שמספרים את סיפורו של עם ישראל ומועדיו, מחברים את הילד אל משפחתו ושורשיו הרוחניים ומאפשרת לו לקדש את הזמנים יחד עם כל הקרובים לו.

סרטים מהתנ"ך

סיפורי התנ"ך הם חלק בלתי נפרד מהתודעה היהודית וההיסטוריה של עם ישראל. מגיל צעיר, אנו מקדישים לא מעט מכוחותינו כדי לחבר גם את הדור הצעיר אל השרשרת עתיקת היומין הזו. כשעומדים לרשותך סרטים לילדים חרדיים המותאמים לקהל הייחודי הזה ושמספרים את התנ"ך מחדש דרך עיניו של ילד, ניתן להפגיש את הילדים כבר בגיל צעיר במיוחד עם כמה מהסיפורים שרוקמים את הרוח היהודית כבר אלפי שנים. ממסעו של אברהם אל כנען ועד לחורבן הבית, פני מלך לוקחת את הילדים למסע בעברם עם שלל סרטים חינוכיים לילדים שמשאירים חותם משמעותי.

סרטוני ערך מוסף

חשוב לנו שהילדים ייהנו ויתבדרו, אבל כדי להבטיח שהסרטונים שלנו ירבו טוב בעולם, אנו בוחרים את התכנים המעשירים והמשמעותיים ביותר לעולם הילדים ומאפשרים לילדים להפיק לקחים חשובים שיבנו את עולם הערכים שלהם. בחרנו כמה מסיפורי הצדיקים והסוגיות הערכיות והמוסריות המשמעותיות ביותר מהמקרא, מספרות חז"ל וממעשיות לאורך כל תולדות עם ישראל והפקנו מהם סרטונים המדברים היישר אל ליבו של הילד. 

למי הסרטים שלנו מתאימים?

הקמנו את פני מלך כדי להוכיח מעבר לכל ספק שניתן להפיק סרטים מצוירים לילדים דתיים באיכות גבוהה ועם תכנים המתאימים לאורח חייהם. השילוב המוקפד בין האנימציה הצבעונית והחיה, הדיבוב המקורי והמרגש והתכנים שנבחרו בקפידה במיוחד עבור ילדיך, יוצר מערך של סרטונים שיעשירו את התכנים החינוכיים שלך באופן חסר תקדים. אנו גאים לתרום את חלקנו בהאדרת התורה ולהפגיש את דור הילדים עם מקורות שילוו אותם לאורך כל חייהם. נשמח לסייע לך לספק להם חוויה ראשונית שתהיה עבורם מהנה, מעשירה וכזו שירצו לשוב אליה שוב ושוב.

איך זה עובד? תהליך הרשמה קל ומהיר

אז איך מתחילים ליהנות מכל עולמות התוכן של פני מלך? התהליך פשוט במיוחד. פשוט נכנסים לאתר, מקישים על "התחברות" ולאחר הרשמה פשוטה ומהירה, מקבלים גישה לתכנים רבים ומגוונים. בעלות נוחה של 9.90 ₪ בחודש, ממתינים לך עוד מאות סרטונים יוצאים מן הכלל שהופקו במיוחד עבור תוכנית המנויים שלנו. נשמח לסייע גם לך להכניס תכנים חדשים אל הבית ולהעניק לילדים חוויה לימודית מרגשת ויוצאת דופן.

שלום
התנתק
למעלה
כן
לחידוש מנוי
חיפוש באתר
Search
Generic filters
Search
Generic filters
רכישת מנוי