סרטים בחינם

סרטים בחינם

סרטוני ערך מוסף

חשוב לנו שהילדים ייהנו ויתבדרו, אבל כדי להבטיח שהסרטונים שלנו ירבו טוב בעולם, אנו בוחרים את התכנים המעשירים והמשמעותיים ביותר לעולם הילדים ומאפשרים לילדים להפיק לקחים חשובים שיבנו את עולם הערכים שלהם. בחרנו כמה מסיפורי הצדיקים והסוגיות הערכיות והמוסריות המשמעותיות ביותר מהמקרא, מספרות חז"ל וממעשיות לאורך כל תולדות עם ישראל והפקנו מהם סרטונים המדברים היישר אל ליבו של הילד. 

למי הסרטים שלנו מתאימים?

הקמנו את פני מלך כדי להוכיח מעבר לכל ספק שניתן להפיק סרטים מצוירים לילדים דתיים באיכות גבוהה ועם תכנים המתאימים לאורח חייהם. השילוב המוקפד בין האנימציה הצבעונית והחיה, הדיבוב המקורי והמרגש והתכנים שנבחרו בקפידה במיוחד עבור ילדיך, יוצר מערך של סרטונים שיעשירו את התכנים החינוכיים שלך באופן חסר תקדים. אנו גאים לתרום את חלקנו בהאדרת התורה ולהפגיש את דור הילדים עם מקורות שילוו אותם לאורך כל חייהם. נשמח לסייע לך לספק להם חוויה ראשונית שתהיה עבורם מהנה, מעשירה וכזו שירצו לשוב אליה שוב ושוב.

איך זה עובד? תהליך הרשמה קל ומהיר

אז איך מתחילים ליהנות מכל עולמות התוכן של פני מלך? התהליך פשוט במיוחד. פשוט נכנסים לאתר, מקישים על "התחברות" ולאחר הרשמה פשוטה ומהירה, מקבלים גישה לתכנים רבים ומגוונים. בעלות נוחה של 9.90 ₪ בחודש, ממתינים לך עוד מאות סרטונים יוצאים מן הכלל שהופקו במיוחד עבור תוכנית המנויים שלנו. נשמח לסייע גם לך להכניס תכנים חדשים אל הבית ולהעניק לילדים חוויה לימודית מרגשת ויוצאת דופן.

שלום
התנתק
למעלה
כן
לחידוש מנוי
חיפוש באתר
Search
Generic filters
Search
Generic filters
רכישת מנוי

תפריט נגישות